Specialista/ka klientského servisu - Garantovaná mzda ve zkušební době HRADEC KRÁLOVÉ

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

HRADEC KRÁLOVÉ

Značka:

A12376

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Příjemné a profesionální vystupování.
* Vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
* PC dovednosti na uživatelské úrovni.
* Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden.

Náplň práce

Staňte se součástí týmu zákaznického servisu AAA Auto, který se profesionálně  stará o klienty při sjednávání finančních služeb.
* Komunikace s klienty při nabízení úvěrových a pojišťovacích služeb.
* Příprava smluv a potřebných dokladů.
* Spolupráce s poskytovateli služeb, jako jsou banky a pojišťovny.
* Práce s finanční hotovostí.
* Poskytování administrativní podpory při prodeji vozidel.

Nabízíme

* Náborový příspěvek 50 000 Kč.
* Garantovanou mzdu ve zkušební době 50 000 Kč.
* Po zaškolení provizní systém umožňuje dosáhnout vysokých příjmů dle vašeho výkonu.
* Získáte certifikaci od ČNB.
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou a možnost spolupráce i na zkrácený úvazek.
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden).
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Možnost okamžitého nástupu.
* Stabilitu úspěšné mezinárodní firmy.
* Možnost rychlého kariérního růstu.
* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-Mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.