Svářeč Hradec Králové

Požadavky

Hledáme svářeče z Hradce Králové a okolí.

- platné úřední zkoušky svářeče 111 – svařování obalenou elektrodou a 141 – svařování v ochranné atmosféře Ar.
- ideálně kombinace metod 111 a 141 (+ 135, 121 výhodou)
- zkušenost se svařováním tlakových nádob
- praxe ve svařování nerezu, niklu, titanu, mědi, litiny výhodou
- znalost čtení technické dokumentace

Náplň práce

- svařování dílů konstrukcí a tlakových zařízení z kovových materiálů všech skupin
- spolupracuje na sestavování svařenců do celků
- provádí seřizování svařovacích zařízení

Nabízíme

- dlouhodobá perspektiva uplatnění u české výrobní společnosti
- odborný růst
- jednosměnný i dvousměnný provoz
- zavedený sociální program
- týden ŘD navíc
- příspěvek na stravování a možnost  stravování v areálu
- příspěvek na penzijní pojištění

Hradec Králové

velmi dobrá a motivující finanční nabídka (dohodou

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiřina Pozdníčková
Mobil: 724 246 072
Tel: +420 495 512 582
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43126

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!