Inženýr zákaznické kvality (30.-40.000 Kč) (30.000 - 40.000 Kč) Brno - město; Brno – venkov

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* orientace v nástrojích kvality / lean production (např. 5S, QA, FMEA, 8D, PPAP, Kaizen, atd.)
* znalost ISO 9001, ISO / TS 16949 výhodou
* praxe na obdobné pozici velmi vítána
* samostatnost, schopnost se prosadit
* komunikativnost, příjemné vystupování
* AJ - komunikativní úroveň

Náplň práce

* komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací,
* využívání nástrojů kvality
* zavádění nápravných a preventivních opatření, kontrola jejich plnění
* analýzy produkčních procesů z pohledu kvality a efektivity
* komunikace s ostatními odděleními ve firmě

Nabízíme

Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality, který bude zaměřen především na komunikaci s našimi zákazníky. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí, které Vám umožní růst a využít aktivně znalost anglického jazyka. Rádi uvítáme i absolventy VŠ se zaměření na kvalitu ve výrobě.

* působení v moderním prostředí nadnárodní výrobní společnosti
* možný kariérní i profesní růst
* týden dovolené navíc
* jazykové kurzy v pracovní době
* příspěvek na ŽP a PP
* příspěvek na stravování
* autobusová doprava k závodu zdarma
* společenské firemní akce
* oceňování loajálních zaměstnanců
* lokalita: Brno - město; Brno – venkov

Brno - město; Brno – venkov

30000 - 40000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v okrese: Brno

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Iva Matajová
Tel: +420 775 581 558
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43497

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!