Krajinný inženýr / Projektant vodohospodář Brno

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

59000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1492693-1

Zařazeno na pozici:

Projektant Brno

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru, praxe výhodou
* AutoCAD CIVIL, výhodou znalost HEC RAS
* autorizaci v oboru výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
* schopnost samostatného řízení projektu
* řidičský průkaz B

Náplň práce

Vaše práce bude spočívat na projektech v těchto oblastech:
* Renaturace krajiny a navracení divočiny
* Agrolesnictví
* Celoplošná zádrž vody v krajině podle Metodiky Živé krajiny v celých povodích
* Smysluplné přírodě blízké úpravy vodních ploch a vodních toků
* Hospodaření se srážkovou vodou v kulturní krajině po ose lesy-pole-zástavba v celém kontextu
* Návrhy modrozelené infrastruktury
* Management hospodaření v krajině

Nabízíme

* práce v zavedené, stabilizované společnosti
* spolupráci s vysokými školami při řešení projektů
* pravidelnou účast na odborných konferencích a seminářích
* možnost zapojení do projektů řešených v zahraničí a řešených projektů
* příjemné a vstřícné pracovní prostředí
* týden dovolené navíc
* 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days)
* pružná pracovní doba
* příspěvek na zájmovou činnost a rekreaci dětí
* odměny k pracovnímu či životnímu výročí
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (popř. stravenky pro mimobrněnské zaměstnance)
* příspěvek na dovolenou a Vánoce
* podpora vzdělávání a odborného rozvoje – kvalifikační příplatky a odměny
* firemní výuka angličtiny v pracovní době
* možnost využívání rekreačních zařízení zaměstnavatele
* výhodné párové soukromé mobilní číslo ke služebnímu mobilu
* bezplatné parkování soukromého osobního auta na firemním parkovišti v Brně

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371