Inženýr kvality Klášterec nad Ohří

Požadavky

• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
• vhodné pro absolventy
• znalost německého, popř. anglického jazyka na komunikativní úrovni
• znalost práce na PC (Windows, MS Office, SAP)
• praxe v řízení kvality výroby v automobilovém průmyslu výhodou
• orientace v kvalitativních normách ISO/TS 16949, popř. VDA 19.2
• ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Náplň práce

zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby

Nabízíme

• motivující platové ohodnocení, 13. a 14. plat,
• týden dovolené navíc,
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
• jazykové kurzy,
• nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní
připojištění, příspěvky na dopravu,
• nabídka dotovaných volnočasových aktivit),
• příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Klášterec nad Ohří

40000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Ústí nad Labem
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43494