Seřizovač vstřikovacích lisů Klášterec nad Ohří

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Značka:

A7229

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Chomutov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* technologické zaměření
* základní znalost anglického jazyka
* zodpovědnost, schopnost organizace práce
* zkušenost s prací na PC (MS Excel, Word)
* zkušenosti s montáží a demontáží forem vstřikolisů a s kalibrací jejich parametrů

Náplň práce

Jako seřizovač vstřikovny plastů budete dohlížet na počátek výrobního procesu na 16 - 32 vstřikovacích jednotkách. Proces je velmi automatický a zásadní je nastavení a udržování správných parametrů a respektování tolerancí

Nabízíme

* docházkový bonus 1000 Kč
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na dopravu do zaměstnání dle vzdálenosti
* příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč po odpracovaném roce
* 12h směny (krátký x dlouhý týden)

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558