Technik kvality Klášterec nad Ohří

Aktualizováno:

9. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Značka:

A5764

Zařazeno na pozici:

Technik Chomutov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání
* zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
* znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.
* anglický jazyk výhodou
* znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word)
* týmová spolupráce
* práce v 3 směnném provozu

Náplň práce

Dodržování zásad Politiky integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie). Naplňování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie). Kontrola výrobků ve výrobě, provádění testů a vstupních kontrol. Vyhodnocování výsledků a chybovosti. Provádění procesních a výrobkových auditů. Tvorba dokumentace a s tím spojené sestavování reportů pro oddělení kvality.

Nabízíme

* zástup za mateřskou dovolenou - na dobu určitou
* stravenky v hodnotě 130 Kč/ den
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti nebo svozovou dopravu z Chomutova
* po roce příspěvek na penzijní pojištění
* různé příspěvky
* náborový příspěvek 30 000 Kč
* bonus za doporučení kandidáta 10 000 Kč

Kontaktní osoba:
Markéta Malovcová
Tel: +420 724 141 818