Konstruktér / ka Pardubice

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Pardubice

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

• ukončené vysokoškolské případně středoškolské vzdělání

• praxe na obdobné pozici

• znalost práce v Autocad a Inventor 3D nutná, případně jiný 3D software

• znalost němčiny nebo angličtiny výhodou

• organizační schopnosti, spolehlivost a flexibilita

• řidičský průkaz

• vysoké pracovní nasazení, cílevědomost, samostatnost

• zralou osobnost s orientací na dosažené výsledky

• schopnost pracovat jako součást kolektivu

• technické myšlení

• zájem o detailní teoretickou i praktickou znalost každého nabízeného produktu

• schopnost systematické práce a její organizace

• ochotu zúčastnit se veškerých výrobních procesů a montáží v rámci přípravy na výkon funkce

Náplň práce

• konstrukce strojů a zařízení

• příprava tech. podkladů pro prodej a pro výrobu

• úzká spolupráce s ostatními odděleními podniku

• telefonický i písemný kontakt se zákazníky

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené

• Stravenkový paušál ve výši 116 Kč

• dlouhodobý pracovní poměr

• zvyšování kvalifikace a profesní růst

• firemní akce a benefity

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853