Mechanik měřících a regulačních zařízení Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mechanik Pardubice

Firma:

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadavky

• vyučení v oboru mechanik elektronických zařízení nebo jiný elektrotechnický obor s platným osvědčením vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
• trestní bezúhonnost

Náplň práce

• obsluha a údržba rozmanitého spektra klimatizačních zařízení, chladících zařízení, strojoven VZT
• kontrola medicinálních plynů
• zajišťování pravidelných revizi a prohlídek

Nabízíme

• třísměnný provoz (po–pá)
• nástup dle dohody
• perspektivní pozici u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna tzv. sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání, možnost ubytování, …)
• místo výkonu práce: Pardubická nemocnice

Kontaktní osoba:
Klára Sotonová
Mobil: +420 601 212 986