Hlavní finanční účetní Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- dobrou znalost účetních a daňových předpisů
- pokročilou znalost MS Excel
- řídící, organizační a komunikační dovednosti
- zkušenosti s vedením zaměstnanců
- pečlivý a zodpovědný přístup
- ochotu se neustále vzdělávat

Náplň práce

- organizování práce a odborné vedení týmu účetních
- zodpovědnost za správné vedení účetnictví, řádné zpracování účetních závěrek
- zpracování podkladů pro audit, daňového poradce a statistické výkazy
- nastavování a aktualizace vnitropodnikové směrnice v účetní oblasti
- účtování a evidence vybraných agend (např. dohadné položky zdravotních pojišťoven, rezervy, dotace nebo depozitní a darovací konta)

Nabízíme

- stabilní práce u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- perspektivní, zajímavá a samostatná práci v přátelském kolektivu
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- podpora vzdělávání
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- místo výkonu práce v Pardubicích
- pracovní smlouva na 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti

Kontaktní osoba:
Erika Dostálová