Řidič MKD Pardubice

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29213540732

Firma:

CEE Logistics a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Náplň práce: řízení motorového vozidla nad 3,5 t, manipulace s nákladem
První kontakt telefonicky v době 8.00 - 16.00

Podobné nabídky práce

Řidič/ka nákladního vozidla sk. C

před týdnem Čeperka VESNA, a.s.

Řidič/ka VZV |týdenní zálohy,ubytování| volné víkendy!

dnes Choceň Manuvia Pardubice
30000 Kč za měsíc S ubytováním

Řidič / Skladník VZV s ubytováním zdarma nástup ihned! (m/ž)

Dělník nádvorní čety, profesní řidič - Pardubická nemocnice

dnes Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Mechanik měřících a regulačních zařízení

před 4 dny Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Vedoucí finanční účtárny

Řezník v Pardubicích

aktivní nabídka Pardubice Novák maso - uzeniny s.r.o.
35000 - 36200 Kč za měsíc

Zástupce hlavního energetika

před týdnem Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Kontaktní osoba:
Vadim Tsyplakov
Tel: 730 803 735

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.