*Personalista/náborář - rodinná firma* Chomutov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

IK

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou

- zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici (v HR)

- perfektní ústní i písemná komunikace v českém jazyce, profesionální vystupování

- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost

- týmovost, spolupráce s ostatními napříč pobočkou, empatie

- řidičský průkaz skupiny B (podmínka = aktivní řidič)

Náplň práce

- kompletní zastřešení náborového procesu dle konkrétní charakteristiky pracovní pozice

- organizace a vedení výběrových řízení s kandidáty

- zadávání dat a práce s daty v interních systémech

Nabízíme

- pracovní smlouva

- tým rodinné firmy v centru Chomutova (s bezplatným parkovištěm přímo u pobočky :-))

- fixní mzda + benefity, stravenkový paušál v maximální výši, bonusové volno, vzdělávání, kurzy

- služební notebook, iphone

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání aktuálního životopisu.