PPC specialista / specialistka Třebešov

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebešov

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

29330340760

Firma:

MATRIX a.s.

Náplň práce

Kontakt zasláním životopisu na e-mail asistentka@matrix-as.cz.

Požadujeme:
- zkušenosti v oboru
- orientaci v reklamních systémech, marketingových pojmech a datech
- schopnost navrhnout, realizovat a vyhodnotit reklamní kampaň
- zodpovědnost a upřímnost
- orientaci na výsledek a efektivitu
- chuť se rozvíjet, vymýšlet stále nové věci a přicházet s novými nápady.
Náplň práce
- tvorba, správa a optimalizace reklamních kampaní především v Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Business manager a dalších
- práce se srovnávači zboží
- plánování a práce s rozpočty
- vyhodnocování a reporting
- podílení se na tvorbě online marketingové strategie.
Nabízíme:
- práci v zázemí moderní, prosperující společnosti
- dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.