Vyučující anglického jazyka 10 hodin týdně po celý rok Kuřim

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kuřim

Nabízený plat:

350 - 350 Kč

Značka:

29331360715

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Náplň práce

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Přijmeme kolegu/kolegyni na výuku anglického jazyka pro střední školy. Pro výuku na SOŠ a SOU Kuřim.

Požadujeme VŠ příslušného zaměření. Nástup od 1. 9. 2024. Možno na částečný úvazek na DPP a DPČ. Mzda 350 Kč/vyučovací hodina 45 minut. Vhodné i pro studenty/tky magisterského studia s dokončeným alespoň bakalářským vzděláním, či pro absolventky VŠ na MD apod.
Týdně cca 10 hodin, dle domluvy, 4 - 7 hodin v jednom dni.

Informace o škole na www.zamekkurim.cz.

Prosíme, životopisy zasílejte na skola@zamekkurim.cz. Nebo volejte na tel.: 541 231 038. Těšíme se na Vás!