Koordinátor Mechatronik – ranní směny Chomutov

Aktualizováno:

18. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Požadavky

Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou – ideálně obor elektro
oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6, nově §19 odst.2 zák. 250/2021 Sb. a nařízení vlády 194/2022 Sb. - osoba znalá pro samostatnou činnost
Čtení výkresové dokumentace
Znalosti programování v oblasti průmyslových automatů
Mírně pokročilou angličtinu
(znalost prostředí TIA portál, Simoton, smart komponenty (především v systému Siemens)).

Náplň práce

• poskytování součinnosti stávajícímu týmu.
• metodické doškolování týmu a řízení prevence v oblasti řídícího software.
• rozvoj údržby ve spolupráci s týmem specialistů údržby a spolupráce se systémovým inženýrem a úsekem investic při specifikaci nového nebo stávajícího výrobního zařízení.
• Předpokládáme spoluúčast/dozor při montáži a oživování elektronických prvků v rámci výstavby nových nebo rekonstruovaných linek.
• Drobné úpravy v řídícím software výrobního zařízení

• Zajišťování a odjišťování složitějších elektrických zařízení

• Spolupráce se systémovým inženýrem v oblasti servisu řízení NDT zařízení

• Podílení se na zavádění nových diagnostických a opravárenských technologií do praxe

Nabízíme

• nástupní mzda od 50.000 ,-
(dle zkušeností a praxe, následuje rozvojový plán a mzda se zvyšuje.)
• ranní směny
• Po roce příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Benefitní systém po půl roce - Cafetérie 17,500 bodů na rok.
• a další nadstandartní benefity (odměny za výročí, svatbu, cestovní pojištění zdarma a jiné)
• Částečně dotovaná strava (kantýna, chlazenky)
• 28 dní dovolené
• Pracoviště v Chomutově

Poznámka

Chcete více informací? Zaujala Vás nabídka? Tak zasílejte svůj životopis.

Kontaktní osoba:
Lenka Baborová
Mobil: 733520851