Koordinátor/ka kvality s AJ | Vhodné i pro absolventy Kadaň

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kadaň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

50000 - 55000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Chomutov

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

Zkušenosti s práci s obecně uznávanými standardy kvality.
Zkušenosti s implementací akreditačních procesů od A do Z.
Schopnost pracovat samostatně.
Znalost ERP: preferováno Oracle R12.
Angličtina - mluvená a psaná (přímé reportování do Německa).

Náplň práce

Podpora a vzdělávání v oblasti správy dokumentů, tj. vytváření, schvalování, publikování, revize, archivace, likvidace, skladování a odvolání dokumentů.
Koordinace postupů, pracovních pokynů a projektů.
Koordinace příchozích stížností, včetně následného sledování s příslušnými odděleními zajištění včasného vyřízení.
Podpora při rozvíjení vztahů se zainteresovanými stranami, včetně klientů, zákazníků, prostřednictvím efektivní a inovativní komunikace.

Nabízíme

Široká škála benefitů.
Práce mimo automobilový průmysl.
Komunikace v AJ na denní bázi.
Vhodné i pro absolventy.

Kontaktní osoba:
Václava Krulcová
Tel: 724112029