Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelka v domácnosti klientů Strakonice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

24880 Kč

Značka:

29319820722

Firma:

Městský ústav sociálních služeb Strakonice

Náplň práce

Popis: Poskytování pečovatelských činností v domácnosti klientů, komplexní péče o jejich domácnost, rozvoz obědů, zajišťování sociální pomoci, poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů a psychické aktivaci.

Místo práce: Pečovatelská služba, Rybniční 1283, Strakonice

Pracovní úvazek: celý

Směnnost: jednosměnný provoz:
7:00 - 15:30 hod
3x za měsíc 11:30 - 19:00 hod
1x za 2 měsíce sobota + neděle 7:00 - 19:00 hod

Požadované vzdělání: a) vzdělání v oboru
b) střední vzdělání - mimo obor - dokončené

Kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách vítán

Platové podmínky: Nástupní hrubý plat od 24 880 Kč
Osobního ohodnocení po 3 měsících

Nabízíme dále: Příplatek na stravování a na penzijní připojištění, 4 dny zdravotního volna.
Odborný růst, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme: Dobrý přístup k lidem se zdravotním postižením, laskavý přístup k uživatelům ambulantní služby, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikační dovednosti, schopnost týmově spolupracovat, psychická odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení osobního automobilu podmínkou.

Termín nástupu: 1. 7. 2024 - případně dle dohody

Kontakt: Životopis je možné předat osobně na personálním oddělení ředitelství
MěÚSS, Jezerní 1281, Strakonice nebo
e-mailem na vera.mrackova@muss.strakonice.eu
dotazy na tel: 383 312 274, 722 095 729
Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice