Plánovač/ka výroby Kamenec u Poličky

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kamenec u Poličky

Nabízený plat:

24000 - 25000 Kč

Značka:

29323340755

Firma:

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: práce v 1 směně, administrativa spojená s chodem úseku, denní normování, výpočty a rozbory spotřeby a výroby, sledování odchylek od norem, zodpovědnost za skladové zásoby, komunikace s odděleními napříč společností (oddělení IT, expedice, baličky atd.), obsluha interního systému
NABÍZÍME: příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv