Účetní junior Zlín

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

22000 - 31000 Kč

Značka:

28767440739

Firma:

Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Náplň práce

Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
- základní znalost účetnictví a daňové problematiky, práce s MS Office (Excel, Word) výhodou
- znalost programu Pohoda a Ekonom výhodou
Nabízíme:
- nástupní plat 22 000 - 31 000 (hrubý měsíční plat)
- roční odměny, zaměstnanecké benefity
- perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti
- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje, vzdělání a kariérního postupu
- výkon práce v centru města Zlína
Nástup: 1.3.2024
- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělání
- zaměstnanecké benefity (výuka angličtiny, plavenky, cvičení, sick days a dovolená navíc po prvním roce)