Úklid ve zdravotnictví - Zlín, příplatky, prémie, aj.

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, OZP, Ukrajina

Zařazeno na pozici:

Úklid Zlín

Firma:

TSC Hospital, s.r.o.

Požadavky

Dlouholetá prosperující společnost TSC Hospital, s.r.o., zabývající se úklidovou činností nabízí místo úklidových pracovnic/ků od 18 let.

Místo: Nemocnice T. Bati - Zlín

Nabízíme:

Směnnost: 12 hod./den - denní.
*dlouhý týden: PO, ST, SO, NE
*krátký týden: ÚT, ČT, PÁ
*pro ID a OZZ je zde možnost zkráceného úvazku, nebo na 8 hod./den.

Náplň práce: úklid lůžkových oddělení, lékařských pokojů, vyšetřoven apod.

Nástup: ihned/dle domluvy, na DPP/DPČ/HPP.

Mzda: od 112,50 Kč/hod., zákonné příplatky, měsíční prémie.

Invalidé a OZZ mají příslib náb. příspěvku až 15 tis., na HPP - dle úvazku.

Nabízíme stabilní dlouhodobou spolupráci, možnost navýšení mzdy, příjemný kolektiv a další.

Pokud Vás pozice zaujala, kontaktujte nás PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod., tel. 605-223-351, email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme za Vaše reakce...

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková
Mobil: 605 223 351