Všeobecná zdravotní sestra/bratr s možností pracovat bez odborného dohledu Zlín

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29095300739

Firma:

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Nástup možný IHNED

Popis pracovního místa:
- plánuje a provádí ošetřovatelskou péči formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu v terénu,
- sleduje, hodnotí fyziologické funkce a projevy klientů,
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace a další dokumentace, pracuje s informačním systémem poskytovatele zdravotních služeb,
- pouze denní směny + noční pohotovost,

Požadujeme:
- způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.,
- minimálně středoškolské vzdělání podle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění, o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů nebo bakalářské studium v oboru ošetřovatelství;
- další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou,
- trestní bezúhonnost,
- vysoké pracovní nasazení,
- samostatnost, spolehlivost, empatický přístup,
- odborná praxe u lůžka,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
- ovládání práce na PC/vedení zdravotnické dokumentace.

Nabízíme zajímavou práci ve zkušeném a přátelském kolektivu, vzdělávání v oboru, příspěvek, 6 týdnů dovolené, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-15:00