Montážní dělníci výrobků a zařízení Bor

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bor

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

29313800708

Firma:

DUO PERSONAL s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: montáž a kompletace výrobků
Požadujeme: flexibilní přístup k práci,manipulační zručnost,schopnost práce v třísměnném provozu.
kontakt po tel. PO-PÁ od 8.00-17.00 hod.

Podobné nabídky práce

Elektromechanik provozní techniky a montáži rozvodných zařízení

před týdnem Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc

Hledáme montážní dělníky • 37 000Kč • možnost ubytování

před 6 dny Tachov LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
32000 - 37000 Kč za měsíc S ubytováním

Technik - Tábor

aktivní nabídka Tábor SITEL, spol. s r.o.

Obsluha linky - Tábor

před týdnem Tábor Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
35547 - 49737 Kč za měsíc S ubytováním

Obchodní zástupce / zástupkyně, moderní produkty stavebnictví.

před 6 dny Tábor TRITON Hunters, spol. s r.o.

Seřizovač

před 6 dny Tábor Etimos Human s.r.o.
30001 - 38001 Kč za měsíc

Specialista změnového řízení

před týdnem Bor u Tachova Orienta Czech Plzeň
45000 - 55000 Kč za měsíc

Konstruktér výrobní - oblast strojírenství

před týdnem Příbor SPPA group s. r. o.

Bor u Tachova ○ příspěvek na dopravu 3.000,- Kč ○ 2 směny

aktivní nabídka Bor u Tachova LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
30000 - 36000 Kč za měsíc S ubytováním

Řidič/ka VZV - retruck Bor / Plzeň

aktivní nabídka Bor Randstad HR Solutions s.r.o.
33000 - 43000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Bohdan Kukhar
Tel: 608 453 259

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.