Konstruktér výrobní - oblast strojírenství Příbor

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

AWAL

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Nový Jičín

Firma:

SPPA group s. r. o.

Požadavky

strojírenské vzdělání
praxe na obdobné pozici
znalost anglického jazyka

Náplň práce

činnosti v oblastech konstrukčního vývoje strojů průmyslové prádelenské techniky (praček, sušičů, žehličů)
tvorba technické dokumentace 3D dat a výkresů v programech Creo příp. AutoCAD
aktualizace manuálů pro náhradní díly a manuálů pro instalaci a údržbu
spolupráce s technology, s prototypovou dílnou a testovací laboratoří a s externími dodavateli

Nabízíme

zázemí společnosti s dlouholetou tradicí a historií
velmi dobré platové ohodnocení a benefity
pružná pracovní doba a částečný home office

Poznámka

Jestliže Vás nebudeme kontaktovat do 7 dnů po odeslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jinému kandidátovi.
Souhlasím, aby společnost SPPA group,s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová
Mobil: 420 604 157 367