Pracovník/nice úklidu Choceň

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

18900 Kč

Značka:

29314000722

Firma:

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.

Náplň práce

Do kolektivu pracovníků v Chocni - Dvořisku přijmu kolegu/kolegyni na pozici pracovníka/ce úklidu.

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním, invalidní důchodce nebo osoby se změněnou pracovní schopností "OZZ".

Pracovní doba od: 05:00 nebo 06:00 hodin a délka dle dohody.

Požadujeme:
- spolehlivost
- zodpovědnost
- věk od 18 let

Nabízíme:
- prémie, příplatky
- odměny za celý odpracovaný měsíc
- prací a čistící prostředky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Dlouhý Maxmilián, DiS., tel.: 721 503 674, e-mail: dlouhy@vidocq.cz

PROSÍM UCHAZEČE, ABY ZAMĚSTNAVATELE NEJPRVE KONTAKTOVALI PROSTŘEDNICTVÍM TELEFONU NEBO EMAILU, NA JEHOŽ ZÁKLADĚ BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA.
ZAMĚSTNAVATEL SE NEZDRŽUJE NA ADRESE VÝKONU PRÁCE.