Pracovník expedice Skupice

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Skupice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Značka:

id1054

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Chrudim

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

Přirozená inteligence.
Ochota učit se.
Dobrý fyzický stav.
Zkušenosti v oboru řeznictví, uzenářství a zpracování masa jsou vítány, ale nejsou podmínkou.
Spolehlivost, smysl pro pořádek.
Ochota pracovat na 1 směnu mezi cca 2. hod ranní až 10.-11. hod dopoledne, pouze pracovní dny v týdnu.

Náplň práce

Příprava a vážení uzenin pro expedici zákazníkům.
Kontrola kvality zboží a zajištění jeho správného označení.
Kompletace / sestavování objednávek podle požadavku zákazníků s důrazem na správné množství, typ produktů.
Koordinace všech kroků s interními odděleními k zajištění hladkého průběhu expedice.
Manipulace s uzenářskými výrobky, jejich uskladnění.
Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů v souladu s příslušnými předpisy.
Příprava dokumentace a záznamů o expedovaných objednávkách pro účely evidence a sledování stavu zásob.
Údržba a čištění pracovních prostor a zařízení používaných při expedici.
Spolupráce s ostatními kolegy.
Aktivní účast na školeních týkajících se nových postupů a technik v oblasti expedice a manipulace s produkty.
Pravidelná kontrola zásob a hlášení nedostatků nadřízenému.
Příprava a vážení speciálních objednávek dle pokynů nadřízeného.

Nabízíme

Perspektivní a stabilní pracovní pozice.
Přívětivé a přátelské pracovní prostředí.
Finanční ohodnocení od 180 Kč/hod výše (po zaučení).
Zaměstnanecké výhody.
Práce na jednu směnu.
Místo bydliště v rozumné dojezdové vzdálenosti od Skupic.
Nástup možný ihned i dohodou.

Poznámka

Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o., se sídlem Skupice, okres Chrudim.

Profil společnosti: Řeznictví a uzenářství s tradicí od roku 1992, 60 zaměstnanců, síť vlastních prodejen. Veterinární středisko a veterinární laboratoř. Vlastní výkrm, farmáři a dodavatelé s jistotou původu masa. Objem výroby 10 tun týdně. Firma produkuje sekané výrobky, měkké salámy, pečené výrobky, uzená masa, masné polotovary, vařené výrobky a speciality. Provoz spočívá v kompletním zpracování masa a výroba uzenin (porážka, bourání, výroba a expedice masa a uzenin).

Webové stránky: https://www.maso-francouz.cz a vlastní e-shop.

Místo výkonu práce: Skupice (u Chrudimi).

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zavolejte na 602 528 327, anebo pošlete nějaké informace o sobě (životopis) na uvedený kontakt (info@ethic-hr.cz) společnosti ETHIC HR, která realizuje výběrové řízení.

Kontaktní osoba:
Markéta Schmidtová