Stavební dělník

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Prachatice

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

29314780796

Firma:

SPAŠSTAV s.r.o.

Náplň práce

Pomocné stavební práce při výstavbě, rekonstrukcích a opravě budov, zateplování budov.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, práce ve výškách.
Kontaktní osoba : pan Vasyl Spashchuk, tel. 722 942 971.

Podobné nabídky práce

Stavební dělník (ID1025)

dnes České Budějovice Skanska a.s.

Dělník výroby(m/ž), až 36.000,-Kč/měs.

před 6 dny Bechyně Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
33000 - 36000 Kč za měsíc

Dělník do výroby České Velenice

včera České Velenice UNIWORKS CB s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník potravinářské výroby – sklep, Pivovar Protivín

před 2 dny Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Řidič, dělník dálniční údržby – Chotoviny (77-2024)

před 6 dny Chotoviny Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Lesní LZ Boubín - Polesí Český Krumlov

před 6 dny Vimperk Lesy České republiky, s.p.

Opravář lesnických a zemědělských strojů LZ Boubín

Údržbář strojů ihned Prachatice

před 5 dny Prachatice UNIWORKS CB s.r.o.
25000 - 32000 Kč za měsíc S ubytováním

Vedoucí údržby & správy budov | prachaticko

před 4 dny Prachatice Grafton Recruitment s.r.o.
45000 - 60000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Vasyl Spashchuk
Tel: 722942971

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.