Lesní LZ Boubín - Polesí Český Krumlov Vimperk

Aktualizováno:

14. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Vimperk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

lesní ČK/Boubín

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• vysokoškolské nebo středoškolské lesnické vzdělání,
• řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič,
• znalost AJ nebo NJ výhodou,
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office – Outlook, Word, Excel, internet atd.),
• osobnostní předpoklady: samostatnost, důslednost, spolehlivost, ochota ke spolupráci, loajalita.

Náplň práce

• řízení, organizace a zajištění těžebních a pěstebních prací na přiděleném úseku Polesí Český Krumlov.

Nabízíme

• mzdu dle mzdového předpisu LZ Boubín, roční odměny,
• zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, 200 hodin dovolené, stravné).

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na renata.zustakova@lesycr.cz do 31. 5. 2024.
Pracovní místo je vhodné pro muže i ženy.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková