Senior Delphi Developer Olomouc

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Nabízený plat:

55000 - 80000 Kč

Značka:

29315300716

Firma:

Elekt Labs s.r.o.

Náplň práce

O nás:
Jsme stabilní česká společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí. Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Senior Delphi Developer.
Náplň práce:
- Vývoj vícevláknových aplikací, které jsou napojeny na databáze (Firebird DB), komunikují s PLC (hlavně Siemens PLC), případně s jinými našimi aplikacemi pomocí různých komunikačních rozhraní
- Práce s databázemi a zpracovávání dat
- Návrh, implementace a údržba UI
- Komunikace se zákazníky
- Analýza požadavků zákazníků a návrh řešení
Očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
- Znalost principů programování a vývoje SW
- Zkušenost s vývojovým prostředím Delphi
- Znalost SQL
- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- Schopnost číst anglickou dokumentaci
- Výhodou:
- Znalost počítačových sítí (především TCP/UDP)
- Cit pro UI / UX
- Zkušenosti s DB Firebird
- Ochota jezdit na služební cesty k našim zákazníkům\
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Nabízíme:
- Aktivní zapojení do tvorby SW
- Práci na zajímavých projektech v různých odvětvích průmyslu v ČR i zahraničí
- Možnost osobního i profesního růstu; školení v oboru
- Neformální a příjemné prostředí
- Motivační finanční ohodnocení dle Vašich schopností
- Pružnou pracovní dobu s možností práce na home office 1 - 2 dny v týdnu
- Kancelář v centru města
- Dovolenou navíc za odpracované roky
- Roční bonusy
- Stravenkový paušál v maximální výši, občerstvení na pracovišti
- Další benefity 20 000 Kč ročně
- Více na https://www.elektlabs.cz/kariera

Těšíme se na Vaše CV na emailu jobs@elektlabs.com.