Mistr/ová montáží Svitavy

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29315840715

Firma:

HWT s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: koordinace kmenových a externích pracovníků při realizaci montáže montovaných hal, koordinace postupů prací a návazných činností v jednotlivých úkolech montáže, řízení komunikace při montážních prací, kontrola bezpečnosti práce na staveništi, kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z montáží a jejich akceptace zúčastněnými stranami (zápis a kontrola stavebního deníku), kontrola a schvalování přijatých faktur od externích pracovníků, zajištění podkladů a vyhodnocení případných reklamací ve spolupráci s oddělením kvality, vyhodnocení realizované zakázky a nastavení případných opatření, úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADAVKY: zkušenost s vedením montážních prací výhodou, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup, časová flexibilita ochota cestovat po ČR, zodpovědnost, orientace ve stavebních výkresech
NABÍZÍME: nástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-15h)