Kuchař/ka Nymburk

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Nabízený plat:

32000 - 40000 Kč

Značka:

29305420781

Firma:

Česká unie sportu

Náplň práce

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem. Kontaktujte nás telefonicky : 731 428 458 nebo e.mailem: zburnik@scnb.cz

Nabízíme: individuální měsíční odměny, roční odměny, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sickdays, závodní stravování, využití sportovišť v areálu Sportovního centra.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail nebo telefonicky.

Podobné nabídky práce

Kuchař / kuchařka, Libohošť – KB

dnes Vrchotovy Janovice ATALIAN CZ s.r.o.

Kuchař / kuchařka centrálního stravování

před týdnem Říčany JOBSYSTEM s.r.o.
35000 - 40000 Kč za měsíc

Všeobecná sestra do domácí péče oblast - Nymburk a Český Brod

před týdnem Nymburk CRI ameba.eu, s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Global Program Manager-Virtual team-carbon parts

dnes Nymburk Tokata Consultancy s.r.o.

Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků

před 2 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.
33000 - 43000 Kč za měsíc

Specialista validací

před 2 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

Skladník, řidič VZV

před 2 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

Specialista jištění jakosti (QA)

před 2 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

IT projektový manažer

před 2 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Česká unie sportu

Kontaktní osoba:
Tomáš Zburník
Tel: 731 428 458
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.