Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků Hořátev

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořátev

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

33000 - 43000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Nymburk

Firma:

Biomedica, spol. s r.o.

Požadavky

Společnost Biomedica s.r.o., po získání nového zákazníka, aktuálně rozšiřuje výrobu infuzních roztoků. Do naše týmu proto hledáme posily. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Jste manuálně zručný/á a spolehlivý/á? Chcete se podílet na výrobě léků? Máte rád/a práci se stroji?
Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce pro pozice:

• Zabezpečení plynulého chodu výrobních zařízení.
• Zajištění preventivní údržby a seřizování výrobních zařízení.
• Obsluha zařízení na výrobu infuzních roztoků.
• Vyplňování dokumentace.

Základy pro dané pozice:

• Ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem (v technickém oboru výhodou).
• Manuální zručnost.

Co získáte, když pro nás budete pracovat?

• Vše Vás naučíme a postupně Vás zaškolíme.
• Stanete se součástí stabilní společnosti.
• Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity.
• Kantýna i jídelna přímo v areálu Technologického parku.

Jedná se o 3/4 měsíční fond nastavený tak, že cca polovina víkendů je pracovní a v měsíci je více volných dní než u standardního úvazku.

Kontaktní osoba:
Petra Rejmontová
Mobil: +420 771 292 277
Tel: +420 771 292 277