Servisní technici Praha

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 38000 Kč

Značka:

29309860762

Firma:

MARINE s.r.o.

Náplň práce

Havel Milan, tel.: +420731854221, e-mail: volnemisto@marine.cz
Popis práce:
- servisní práce - závěsné a vestavěné lodní motory
- opravy lodních motorů, montáže lodí, montáže příslušenství

Požadavky:
- vzdělání - min. výuční list (automechanik nebo příbuzný obor výhodou)
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci
- stabilní práce v jednosměnném provozu na plný pracovní úvazek
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravu, měsíční odměny ke mzdě, půlroční prémie, příspěvek na penzijní pojištění
- firemní akce - teambuilding, akce na vodě s našimi výrobky pro zaměstnance a jejich rodiny
- práce v příjemném moderním prostředí
- nástupní mzda 220 Kč/hod