Servisní technik - Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

• vzdělání technického nebo elektrotechnického směru (není podmínkou)
• dobrá znalost práce s přidělenou IT a měřící technikou
• fyzická zdatnost a zručnost
• certifikace dle nařízení vlády 194/2022
• řidičský průkaz skupiny B
• pracovní zkušenost na podobné pozici výhodou
• znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
• vztah k technice, která je předmětem činnosti a chuť učit se novým věcem

Náplň práce

Co všechno budeš mít na starosti:
• instalační a servisní práce na telekomunikačních technologiích (SDH, WDM, IP)
• zřizování a měření nových služeb
• instalace a profylaktický servis na napájecích zdrojích 48VDC, UPS a bateriích
• samostatné řešení servisních zásahů
• práce v režimu pohotovosti ( po dohodě a za příplatky)
• komunikace s firemními zákazníky
• práce ve spolupráci s ostatními složkami ve firmě

Nabízíme

- stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu
- flexibilní pracovní dobu
- vysoce odbornou práci s možností karierního růstu
- možnost firemního vzdělání
- platové ohodnocení s významnou predikovatelnou pohyblivou složkou
- příspěvek na životní nebo důchodové pojištění od 6 000,- Kč ročně
- stravné na pracovišti/stravenkový paušál
- MultiSportka
- mobilní telefon i pro soukromé účely, podpora vzdělávání a osobního růstu
- slevu na pojištění a další individuální firemní benefity spojené s touto pracovní pozicí
- služební vůz ( možnost soukromého používání po cca 3-6měsíční zkušební době)

Poznámka

• nástup možný ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121