Procesní inženýr Brno

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

60500 Kč

Značka:

29279520714

Firma:

SPX Flow Technology s.r.o.

Náplň práce

Jsme součástí nadnárodní společnosti, je tedy nutností znalost anglického jazyka na urovni min. B1.Pracujeme převážně v oblasti potravinářství, atd. (projektový management, engineering), Vytváříme návrhy řešení, zařízení a technologii pro potravinářské společnosti působící převážně v zahraničí Hledáme kandidáta s VŠ vzděláním v oboru chemického inženýrství a s předchozí zkušeností na podobné pozici v potravinářském průmyslu.

Hybridní model pracoviště, 3 dny Sick Days v roce, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, možnost parkování, 5 týdnů dovolené, roční bonus dle splnění KPIs společnosti, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, asistenční program pro zaměstnance, možnost profesního a osobního rozvoje.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou