Pracovník/ce čištění vozidel + úklid provozovny Kroměříž

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kroměříž

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

29280500705

Firma:

Autoeden Zedník s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

PRACOVIŠTĚ Kotojedy
- Náplň práce: čištění vozidel - interier, exterier, úklid provozovny, pomocná síla provozovny
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou
- PD Po-Pá, 7:30 - 16:00 hod.
- Kontakt osobní v sídle firmy Po-Pá, 8:00-16:00 hod. (pan Zedník, tel.: 777 776 000), příp. své písmené nabídky s životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: zednik@fordautoeden.cz.