Obsluha čerpací stanice Týn nad Vltavou

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Týn nad Vltavou

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

29281780717

Firma:

AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o.

Náplň práce

Požadujeme: znalost práce s PC, práce s penězi,
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Podobné nabídky práce

Obsluha čerpací stanice

dnes České Budějovice JOBSTART s.r.o.
26000 - 30000 Kč za měsíc

Obsluha linky - Tábor

před týdnem Tábor Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
35547 - 49737 Kč za měsíc S ubytováním

Obsluha kantýny / bufetu s.n.o.p. cz a.s.

před týdnem Písek GTH catering a.s.
20500 Kč za měsíc

Obsluha výrobní linky(m/ž), J. Hradec

aktivní nabídka Jindřichův Hradec Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Obsluha kantýny provozu firemního stravování Aisin

21300 Kč za měsíc

Obsluha lisu ve výrobě lyží. Mzda až 35 000 Kč. Zálohy. Ihned.

včera České Budějovice Manuvia České Budějovice
32000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Servisní Technik pro České Budějovice

před 4 dny České Budějovice Rothlehner pracovní plošiny s. r. o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Policista/ka v Českých Budějovicích - náborák 75.000 Kč

před týdnem České Budějovice Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
30070 - 34500 Kč za měsíc

Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč

aktivní nabídka České Budějovice Personal fabric - agentura práce a.s.
36200 - 45500 Kč za měsíc S ubytováním

Disponent (m/ž) ihned v Českých Budějovicích

před 4 dny České Budějovice UNIWORKS CB s.r.o.
S ubytováním

Kontaktní osoba:
Miroslav Novotný
Tel: 602 445 757

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.