Vedoucí provozního oddělení Dubí

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dubí

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

28083600730

Firma:

STEBAL logistic, spol. s r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- praxe v logistice, spedičních službách či dopravě alespoň 1 rok
- analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
- angličtina/němčina - mírně pokročilý
- výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
- zodpovědnost za výsledek oddělení
- vedení a motivování přímých podřízených a dalších pracovníků oddělení logistiky
- komunikace se zákazníky
- dohled nad plánovači a dispečery ve svěřeném oddělení
- standartní počet dispečerů 6
- reporty o hodnocení podřízených
- analýza výsledků
- podílení se na zlepšení chodu oddělení
Zaměstnanecké výhody:
-5 sick days, jazykové kurzy angličtiny, flexibilní pracovní dobu, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon, zvýhodněná cena PHM