Řidič nákladního vozidla, vodárenský dělník m/ž Domažlice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Domažlice

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

29252400775

Firma:

Chodské vodárny a kanalizace, a.s.

Náplň práce

Požadavky: ŘP sk. C, CE, samostatnost, spolehlivost, profesní průkaz.
Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, bezúročné podnikové půjčky, příspěvky na rekreaci, 13. a 14. plat, prodloužení PP na dobu neurčitou.
Osobní, telefonický nebo e-mailový kontakt.

Podobné nabídky práce

Řidič vysokozdvižného vozíku

dnes Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Řidič/ka VZV - retruck Bor / Plzeň

před týdnem Bor Randstad HR Solutions s.r.o.
33000 - 43000 Kč/měsíc

Řidič C+E náborový příspěvek 30.000 Kč (Plzeňský kraj)

před týdnem Plzeň CRI ameba.eu, s.r.o.
45000 - 52000 Kč za měsíc

Řidič/ka retrucku/VZV Nová Hospoda u Tachova

před týdnem Bor Randstad HR Solutions s.r.o.
35700 - 39000 Kč/měsíc

Řidič skupiny C pro rozvoz PB láhví Sušice a okolí

před 5 dny Sušice TARATRANS spol. s r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Stavební dělník/Montážník

před 5 dny Česká republika Trenkwalder a.s.
220.00 Kč za hodinu

Seřizovač/programátor CNC soustruhu (m/ž) - až 50.000 Kč

aktivní nabídka okres Domažlice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Frézař – obsluha CNC frézky Fanuc – 35.000 – 50.000 Kč

aktivní nabídka okres Domažlice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
35000 - 50000 Kč za měsíc

Svářeč CO2

před týdnem Domažlice HUMAN ASSET s.r.o.
250 Kč za hodinu S ubytováním

Operátor/operátorka výroby na oddělení barvy

před 5 dny Domažlice CRI ameba.eu, s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Chodské vodárny a kanalizace, a.s.

Kontaktní osoba:
Kunzmann
Tel: 602 746 048
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.