Stavební dělník/Montážník Česká republika

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

220.00 Kč za hodinu

Značka:

P1509401-1

Zařazeno na pozici:

Dělník Plzeň

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* platný ŘP sk. B - podmínkou
* zkušenost ze stavebního provozu podmínkou
* min. dokončené základní vzdělání
* fyzická zdatnost a manuální zručnost
* zdravotní způsobilost
* pečlivost
* časová flexibilita (práce po celé ČR)
* ŘP sk. C nebo strojní průkaz - výhodou

Náplň práce

Co budete na pozici dělat?

Obsluhovat jednoduché stavební stroje a dbát na jejich údržbu. Když se na to budete cítit, zařídíme i strojnický průkaz. Můžete pak u nás obsluhovat třeba i nakladač apod.. Manipulovat se stavebními hmotami a materiály. Podílet se na zemních pracích, pokládce umělých sportovních povrchů. Pokládat zámkovou dlažbu, obruby, stavět opěrné stěny, provádět betonářské práce, montovat oplocení, sportovní vybavení a realizovat terénní úpravy. Stavíme i celé objekty zázemí včetně budov. Zkrátka co je na stavbě třeba zrealizovat. Spolupráce se stavbyvedoucím/mistrem a s přípravářem staveb.

S čím budete pracovat?

Naše společnost disponuje vlastním rozsáhlým vozovým parkem. Moderními stroji na zemní práce. Technologickým vybavením pro montáž sportovních povrchů a další nářadí na vysoké technologické úrovni.

Nabízíme

* zázemí stabilní společnosti působící na trhu již 20 let
* zajímavé mzdové ohodnocení 180-220 Kč/h dle schopností (fixní mzda + pololetní prémie vycházející z výsledku firmy)
* 25 dní dovolené + 3 sick days
* příjemný přátelský kolektiv
* stravenkový paušál
* možnost kariérního postupu
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* pracovní doba dle dohody
* celoroční spolupráce (zima i léto)
* hrazená odborná školení
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405