Všeobecní administrativní pracovníci Hořovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč

Značka:

17426970725

Firma:

Výroba ponožek s.r.o.

Náplň práce

Připoj se k nám a buď více než jen office/provozním manažerem!
Společnost Radisox, český výrobce ponožek na zakázku, hledá nového člena týmu do svého sídla v Hořovicích. Jsme předním hráčem na trhu a dodáváme ponožky pro světově známé značky jako Google, Coca-Cola a XYZ, sportovní kluby, merchandisingové společnosti a reklamní agentury. Hledáme důležitého člena do našeho týmu v Radisoxu! Máš ambice, vášeň a chuť táhnout firmu dopředu společně s majitelem firmy? Pak je tvá šance právě teď a tady! Hledáme tě, pokud se nenajdeš pouze v jedné škatulce, striktně popisující jednu pozici. U nás dáváme přednost lidem s přesahem, a hlavně chutí tvořit společně budoucnost firmy. Role a hlavně činnosti s ní spojené jsou kombinací aktivit, které zastává zástupce majitele firmy, provozního a office manažera. Určitě se nesmíš bát zvednout telefon a zkoušet nové věci, a tím si také rozšiřovat obzory. U nás to není o nudném odsezení pracovní doby, ale o rozletu vaší kreativity a osobního růstu!
Co od vás očekáváme:- Rychlé učení a systematický přístup k práci- Postupné přebírání odpovědnosti po majiteli společnosti- Schopnost efektivně komunikovat s klienty a budovat s nimi vztahy- Zodpovědnost za celý proces zpracování objednávek - od přijetí objednávky, její systematické zpracování a předání do výroby, komunikace se zákazníkem, zpracování zpětné vazby od klienta a zapracování změn, až po zajištění včasného doručení finálního výrobku.- Zájem o celý proces řízení firmy a výrobního procesu- Schopnost řešit podpůrné procesy firmy, včetně administrativy, personální podpory a komunikace s dodavateli- Schopnost přinášet nové kreativní nápady a inovace Požadované dovednosti:- Plynná znalost angličtiny- Zkušenost s MS Office …..- Základy grafického designu- Vynikající komunikační schopnosti
Pokud tě lákají výzvy a chceš mít možnost ovlivnit svou práci, pak neváhej a zašli nám svůj životopis a motivační dopis!