Mistr výroby - tištěných topných těles Hlinsko

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlinsko

Nabízený plat:

40000 - 55000 Kč

Značka:

28686620727

Firma:

Backer Elektro CZ a.s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Hlinsko
POŽADAVKY: vyučení v oboru strojírenství, maturita výhodou. Schopnost pracovat v nepřetržitém režimu, praxe v řízení kolektivu do 30 zaměstnanců, schopnost pracovat v týmu, zastupovat manažera výroby v době nepřítomnosti, zkušenost v oblasti AUTOMOTIVE, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, ŘP skupiny B, znalost práce na PC-MS EXCEL na dobré úrovni, ochota učit se novým věcem, časově flexibilní a loajální ke společnosti.
Náplň práce: Zajišťuje a organizuje výrobu, zodpovídá za kvalitu a množství vyráběných produktů, odpovědnost za plynulý chod výroby, zajišťuje školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, vedení dokumentace a reportování manažerovi výroby atd..
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: smlouva na rok, poté na dobu neurčitou, možnost zvyšování kvalifikace, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod, nebo přímo na provozovně v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.