Řidič VZV - zástupce referenta expedice Staré Město

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Staré Město

Nabízený plat:

146 Kč

Značka:

29262580731

Firma:

COLORLAK, a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

uživatelská znalost PC (Excel, Word, Outlook, Internet), časová flexibilita, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, přesnost, pečlivost, samostatnost, plánování a koordinace práce skladových zaměstnanců, znalost skladových procesů, vedení skladové dokumentace, zajišťování přepravy tuzemských a zahraničních zakázek, administrativní činnost, řízení VZV, příjem, výdej a manipulace se zbožím, balení a ochrana zboží, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité, stravování v areálu firmy - oběd 28,-Kč, dovolená 25 dnů, prac. doba 37,5 hod. týdně, příspěvek na penzijní a životní pojištění, vlastní rekreační zařízení, žádost a životopis na e-mail