Strojírenský kovodělník/obsluha strojů na zpracování plastů a pryže Ostrata

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrata

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

23943280763

Firma:

Elkoplast Slušovice s.r.o.

Náplň práce

Vzdělání v oboru výhodou,
předchozí zkušenosti z kovovýroby (zejm. práce s bruskou, pilkou) a plastikářské výroby (zejm. laminování, rotační odlévání) výhodou,
nutná zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost.

Jde o jednu pracovní pozici, kdy pracovník v rámci pracovní směny dle konkrétních zakázek a úkolů vykonává jak činnosti z oboru kovovýroby, tak z oboru plastikářského.
Velmi důležitý je výborný zdravotní stav bez alergií na chemické látky.
Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Někdy nutnost přesčasové práce, popř. práce o víkendech.

Poznámka k místu výkonu práce - 2 výrobní areály společnosti v Ostratě zahrnují více objektů, kdy ne všechny objekty mají číslo popisné/evidenční. Zaměstnanec bude plnit úkoly v Ostratě ve více objektech. Zájemci se nejprve hlásí emailem p. Adamusové.

Zaměstnanecké výhody:
Prémie, příspěvek na stravování, firemní oblečení, sleva na firemní výrobky, sick-days, možnost dalšího vzdělávání.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.