Servisní technik zemědělských/stavebních strojů Huštěnovice

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Huštěnovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Moreau Agri, spol. s r.o.

Požadavky

• vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik
• praxe v opravárenství zemědělských strojů nebo stavební techniky
• specializace na opravu motorů výhodou
• schopnost užívání diagnostických nářadí pro motory a palubní počítače výhodou
• základní znalost anglického jazyka vítána
• ŘP skupiny B, C a T

Náplň práce

• Kompletní zajištění oprav a servisu zemědělských/stavebních strojů a techniky
• Diagnostika závad strojů
• Výjezdy k servisním případům na území Zlínského kraje
• Technické zásahy zaměřené na mechaniku, hydrauliku a částečně i elektriku
(firma nabízí kompletní zaučení)

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti
• příjemný kolektiv
• motivující mzdové ohodnocení, odměny za dosažené výsledky
• pracovní prostředí s moderním technickým vybavením
• mobilní telefon i pro soukromé účely
• příspěvek na stravné
• školení v odborné oblasti, možnost dalšího odborného vzdělávání

Poznámka

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Monika Talandová
Tel: 606744392