Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Liberec

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Nabízený plat:

150 Kč

Značka:

28607860704

Firma:

SPELDE s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Náplň práce

nutná praxe a platný průkaz na VZV, znalost práce na PC - zpracování odvolávek

Podobné nabídky práce

Řidič vysokozdvižného vozíku

před 2 dny Doubí u Turnova KV Final s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Obsluha CNC stroje

aktivní nabídka Turnov DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Obsluha přesného CNC stroje

včera Turnov CRYTUR, spol. s r.o.
35000 - 37000 Kč za měsíc

Seřizování / obsluha přesného CNC stroje

před 4 dny Turnov CRYTUR, spol. s r.o.
37000 - 46000 Kč za měsíc

Obsluha drátořezu - elektroerozivního obrábění

před 5 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

CNC Master - Obsluha přesného CNC stroje

před 2 dny Turnov ManpowerGroup s.r.o.

Obsluha strojů (lisů) / Montážní dělník

25000 - 35000 Kč za měsíc

Dispečer/ka pultu centrální ochrany, obsluha LPG

dnes Česká Lípa HENIG - security servis, s. r. o.
135,30 Kč za hodinu

Práce pro muže i ženy bez ohledu na vyučení.

dnes Liberec Pavel Kuchynka
27000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Elektrikář - údržbář (jednosměnný provoz)

dnes Liberec HB Job s.r.o.
35200 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jana Vydrová
Tel: 774 431 570

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.