Svářeči Třebíč

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

17232030795

Firma:

CHEMCOMEX , a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz, Zkoušky svařování

Náplň práce

Pracovní činnosti:
-celoroční práce na odstávkách a investičních projektech, svařování černý i nerez
-demontáže/montáže potrubních tras, ocelových konstrukcí
-demontáže/montáže armatur, čerpadel a převodových skříní
-servis důlních zařízení (pasovky, přesypové vozy a rypadla)
-servis a montáže v chemických provozech
-servis a montáže v provozech elektráren a tepláren

Podobné nabídky práce

Sales support

dnes Třebíč TEDOM a.s.

Projektový manažer zakázek

před týdnem Třebíč TEDOM a.s.

Zkušební technik - spouštěč

dnes Třebíč TEDOM a.s.

Business Development Manager

před týdnem Praha, Hořovice, Třebíč DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Policista/policistka

před týdnem Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

Montážní pracovník

před 4 dny Třebíč TEDOM a.s.

Montážní a manipulační dělník/ce- vyhrazeno pro OZP

před týdnem Třebíč Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
9450 Kč za měsíc

SAP konzultant s AJ | Vysočina | služební auto

před týdnem Třebíč Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
60000 - 70000 Kč za měsíc

Vedoucí týmu montáže | i bez jazyka

před týdnem Třebíč Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Technolog | obrábění

před týdnem Třebíč Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

CHEMCOMEX , a.s.

Kontaktní osoba:
Anna Bartoňová
Tel: 725 950 069

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.