Řidiči mezinárodní dopravy Třinec

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třinec

Nabízený plat:

52000 - 56000 Kč

Značka:

29267480783

Firma:

QUADTRANS CZ, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Jiné

Náplň práce

TŘ 23/4/2024
Požadujeme:
- ŘP sk. C+E
- digitální karta řidiče, praxe
- spolehlivost, samostatnost.
Výhodou:
- profesní průkaz.
Předem volat na tel: 724 306 935 a domluvit si osobní schůzku.

Podobné nabídky práce

Technik / technička osobní dopravy - výlep jízdních řádů

před týdnem Kopřivnice JOBSYSTEM s.r.o.

Přípravář stavební výroby - Nastup ihned

před týdnem Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
25000 - 40000 Kč za měsíc

Montér ocelových konstrukcí - Nastup ihned, do kmene

před týdnem Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
200 - 250 Kč za hodinu

Výškový pracovník -Nastup ihned, do kmene

před týdnem Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
220 - 250 Kč za hodinu

Skladník - Nastup ihned, do kmene

před týdnem Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
180 - 220 Kč za hodinu

Cenový kalkulant – rozpočtář, Nastup ihned

před 5 dny Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc

Operator výroby, 25-29000,- tis. Třinec

aktivní nabídka Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
25000 - 29000 Kč za měsíc

Mechanik údržby v Třinci | Nástup ihned do kmene

před 3 dny Třinec Comac jobs Český Těšín
33000 - 45000 Kč za měsíc

Pracovní úklidu - Třinec

před 3 dny Třinec RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Lehká manuální práce ve výrobě - pouze ranní/odpolední směny!

před 2 dny Třinec Comac jobs Český Těšín
25000 - 28000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

QUADTRANS CZ, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Leoš Michalski
Tel: 724 306 935
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.