Cenový kalkulant – rozpočtář, Nastup ihned Třinec

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třinec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

RP

Firma:

ARTEMIS agency s.r.o.

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání stavebního oboru s maturitou
- Orientace v projektových dokumentacích
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Znalost systému CALLIDA, KARAT,KROS – výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita

Náplň práce

- Kalkulace nákladů stavebních zakázek v rozpočtovém programu
- Příprava podkladů a kalkulací do výběrových řízení a s tím spojené administrativy
- Účast na prohlídkách staveb jednotlivých výběrových řízení
- Sestavování výkazů výměr dle projektové dokumentace
- Plánovat a provádět výběrové řízení na dodavatele částí staveb / materiálů a vyhodnocovat nabídky
- Vyhledávat vhodné dodavatele do výběrových řízení
- Příprava objednávek a podkladů pro uzavření smluv
- Komunikace a koordinace zakázek se stavbyvedoucím
- Vedení evidence a databáze cen

Nabízíme

- od 30 000 Kč/měsíc do 50 000 Kč/měsíc – dle zkušeností

Kontaktní osoba:
Bc. Radim Peter, MBA
Mobil: +420 722 910 943