Všeobecná sestra pro péči v psychiatrii Strakonice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

43000 Kč

Značka:

28598580714

Firma:

FOKUS - Písek, z.ú.

Náplň práce

Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného pracovníka na pozici Všeobecná sestra pro péči v psychiatrii.

Co požadujeme:
- Vzdělání pro výkon odbornosti 914 (všeobecná sestra pro péči v psychiatrii) ukončené nebo alespoň započaté a probíhající.
- Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- Ochotu se vzdělávat.
- Schopnost týmové spolupráce
- Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
- Bezúhonnost
- Uživatelskou znalost práce s počítačem
- Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
- Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci (schizofrenie nebo afektivní poruchy)
- Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou
Co nabízíme:
- Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nástupní plat 43.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
- 25 dní dovolené
- Zkrácený/plný úvazek, vše dle dohody
- Nástup možný ihned, nebo dle dohody
- Kombinace ambulantní a terénní práce
- Práci v motivovaném multidisciplinárním týmu
- Notebook a mobilní telefon
- Možnost dalšího vzdělávání
- Příspěvek na stravování, e-stravenka po zkušební době
KONTAKT: telefonicky Po-Pá: 8:00-16:00hodin. Mgr. Rédlová Žaneta., tel.: 770636769, e-mail: vedouci.cdz@fokus-pisek.cz