Vedoucí čerpací stanice Železná Ruda

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Železná Ruda

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč

Značka:

29270440738

Firma:

TOP TANK s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny 8:00 - 14:00 hodin
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení
POŽADAVKY: základy NJ, dobrá znalost práce na PC - MS Office, Excel
VÝHODOU: zkušenosti s vedením lidí
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu a praní prádla, dovolená 25 dnů, firemní vzdělávání, mobilní telefon

Podobné nabídky práce

Vedoucí prodejny

před týdnem Horšovský Týn Západočeské konzumní družstvo Sušice
32000 - 38000 Kč za měsíc

Vedoucí projektu

před 2 dny Nýrsko OKULA Nýrsko a.s.

Vedoucí údržby

aktivní nabídka Chlumčany Trenkwalder a.s.

Vedoucí kovovýroby s NJ

před 2 dny Plzeň Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Vedoucí stroje

včera Sušice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
34000 - 37000 Kč za měsíc

Vedoucí technického oddělení (m/ž)

před 5 dny Nýrsko OKULA Nýrsko a.s.

Vedoucí pracovník údržby

aktivní nabídka Tachov Orienta Czech Plzeň

Vedoucí pokládky umělých sportovních povrchů

před týdnem Plzeňský kraj Trenkwalder a.s.
80000.00 Kč za měsíc

Zástupce vedoucí prodejny - mzda až 45 000 Kč/měsíc

před týdnem Sušice JOBSYSTEM s.r.o.
38000 - 45000 Kč za měsíc

Vedoucí skladu • nástup ihned • dvousměnný provoz

aktivní nabídka Plzeň futurel s.r.o.
40000 - 55000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

TOP TANK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Cozlová
Tel: 724 866 459
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.